Asiantuntijat

Lining AQUAVISIO järjestelmäasiantuntijamme palveluksessanne.

Aluemittausjärjestelmä

Tapio Mäki

Liiketoimintapäällikkö, projektiliiketoiminta
tapio.maki@lining.fi

Joni Kalttonen

Aluemyyntipäällikkö, Länsi-Suomi
joni.kalttonen@lining.fi

Jyrki Nikkinen

Aluemyyntipäällikkö, Pohjois-Suomi
jyrki.nikkinen@lining.fi

Timo Eronen

Aluemyyntipäällikkö, Keski-Suomi ja Pohjanmaa
timo.eronen@lining.fi

Pasi Paavolainen

Aluemyyntipäällikkö, Itä- ja Kaakkois-Suomi
pasi.paavolainen@lining.fi

Topias Hirvelä

Aluemyyntipäällikkö, Etelä- Suomi
topias.hirvela@lining.fi

Janne Jortikka

Tuotepäällikkö, CSA, Busch ja Laitekaivot
janne.jortikka@lining.fi

Mika Cederberg

Myyntipäällikkö, Automaatio
mika.cederberg@lining.fi

Kaukovalvontajärjestelmä

Mika Cederberg

Myyntipäällikkö, Automaatio
mika.cederberg@lining.fi

Jarmo Tuomisto

Myyntipäällikkö, Digi ja Automaatio
jarmo.tuomisto@lining.fi

Tero Auvinen

Liiketoimintapäällikkö, Digi ja Automaatio
tero.auvinen@lining.fi

Integraatiopalvelu

Mika Cederberg

Myyntipäällikkö, Automaatio
mika.cederberg@lining.fi

Tero Auvinen

Liiketoimintapäällikkö, Digi ja Automaatio
tero.auvinen@lining.fi